Connectline TV

ConnectLine TV 2.0, Oticon işitme cihazı kullanıcılarının Streamer Pro 1.1 veya Streamer 1.4 kullanarak, bir TV veya diğer ses kaynağından gelen sesleri istedikleri ses seviyesinde işitmesini sağlar. ConnectLine TV 2.0, optik TOSLINK sayesinde dijital stereo ve Dolby Digital de dahil bir dizi bağlantıyı destekler.

Tam Entegre Bir Sistem

ConnectLine sayesinde sistem kullanıcıyı değil, kullanıcı sistemi kontrol eder. AutoPriority, AutoConnect ve SelectMe gibi gelişmiş özellikler, kullanıcının örneğin TV izlerken gelen bir telefon çağrısını duymasını ve cevaplamasını sağlar.

Kullanım Kolaylığı

ConnectLine, olabilecek en iyi kullanım rahatlığını sunmak için, işitme cihazı kullanıcıları düşünülerek geliştirilmiş ve iyice test edilmiştir.

Çok Kaynaklı Destek

Birden fazla ses kaynağına, örneğin iki TV’ye ihtiyacı olan kullanıcılar için SelectMe özelliği bir adaptörden diğerine sorunsuz geçiş sağlar.

Dolby Digital ve Dijital Stereo

ConnectLine TV 2.0, yaygın olarak kullanılan iki dijital ses biçimini destekler: Dijital Stereo (PCM) ve Dolby Digital. Bu ev, sinema sistemlerinden ve düz panel TV’lerden iletilerek sağlanan sesten kullanıcıların yararlanma fırsatlarını artırır.

TV ve Ses Sistemlerin Ses Çıkış

Kullanıcıların özel ekipmanının gerçekten de istediğiniz ses çıkışını destekleyebildiğinden emin olmanızı tavsiye ederiz. Bazı kurumlarda, TV’nin ses yapılandırma ayarlarının değiştirilmesi gerekebilir.