Moment

Moment

 

 

HATIRLADIĞINIZ GİBİ İŞİTMEK

Yenilik yaratan Widex Moment oyunun kurallarını değiştirerek doğal sesi kullanıcılarına sunuyor.

Genelde işitme cihazının işlediği ses, doğrudan duyulan sese kıyasla kulak zarına daha geç ulaşır. Senkron olmayan bu sese kıyasla yapay bir ses ortaya çıkar. Artık Moment ile her anı eskiden olduğu gibi duyabilirsiniz.

 


SAF VE DOĞAL

Yeni ve deneyimli kullanıcılar farklı ses ortamlarında Widex Moment serisinin sahip olduğu Widex PureSound programını tercih ettiğini gösteriyor. Buna sesleri zahmetsizce kişiselleştirme özelliği eklendiğinde ortaya saf ve doğal ses veren bir işitme cihazı çıkıyor.

 

SES AKTARMA

Widex Moment serisi, geçmiş modellere göre yükseltilmiş bir 2.4 GHz Bluetooth bağlantısını sunmakta. Böylece sunulan tüm ses aktarma hizmetlerini mümkün olan en yüksek kalitede kullanılmakta.

 

ŞİMDİYE KADARKİ EN KÜÇÜK ŞARJ EDİLEBİLİR

 

Kullanıcılar, gizli bir işitme çözümünde ihtiyaç duydukları güce her zaman sahip olacaklarını bilerek rahatlayabilir. Ayrıca, işitme cihazı pilleriyle asla uğraşmak zorunda kalmayacaklar. ŞİMDİYE KADARKİ EN KÜÇÜK ŞARJ EDİLEBİLİR WIDEX MOMENT ™ platformunun tüm avantajlarını, piyasadaki en küçük şarj edilebilir lityum iyon alıcı kanal içinde işitme cihazına sığdırmayı başardık.


Kullanıcılar, gizli bir işitme çözümünde ihtiyaç duydukları güce her zaman sahip olacaklarını bilerek rahatlayabilir. Ayrıca, işitme cihazı pilleriyle asla uğraşmak zorunda kalmayacaklar.