Oticon

Oticon

Opn S

Opn S

Opn S, hastalarınız için en üst düzeyde bilişsel destek sağlamak için şimdiye kadarki en güçlü platformumuz olan Velox S üzerine inşa edilmiştir.

Opn

Opn

Oticon Opn miniRITE, kolay kullanım için akıllı tek dokunuş düğmesiyle yeni ve şık bir tasarım sunar. miniRITE, 65, 85, 100 ve 105 hoparlörleri, mikro kalıp ve kubbeleriyle kullanılıp, fiziksel olarak ergonomik bir uyum sağlar.

Siya

Siya

Oticon Siya, anı yakalamanız için tüm konuşma ipuçlarını tespit edip yükselterek daha iyi duymanıza yardımcı olur.

Alta2 Pro

Alta2 Pro

Oticon Alta2, her zamankinden daha fazla kişiselleştirme fırsatı sunan premium işitme cihazıdır.

Nera2 Pro

Nera2 Pro

Oticon Nera2 işitme cihazları size üstün ses kalitesi ve kişiselleştirme için fırsat sunuyor. Bu cihazlar Oticon’un dört BrainHearingTM teknolojisinin üçüne sahiptir: Spatial Sound, Free Focus ve YouMatic. Bunlar, gürültülü ortamlarda bile size yükse

Ria2 Pro

Ria2 Pro

Oticon Ria2 Pro mükemmel ses kalitesi sunar ve Oticon’un dört BrainHearingTM teknolojisinin ikisine sahiptir: Free Focus ve YouMatic. İşitme cihazınız gürültülü ortamlarda bile konuşmanın iyi anlaşılması için size dengeli bir dinleme deneyimi sunmak

Xceed

Xceed

Dynamo SP

Dynamo SP

Oticon, Dynamo ile ileri ve çok ileri derecedeki işitme kayıplı kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan Brain Hearing teknolojisini Super Power ürün segmentinde de sunuyor.

Opn Play

Opn Play

Öğrenme dünyasının kapılarını açan işitme cihazı, Opn Play

Sensei / Sensei Pro

Sensei / Sensei Pro

Oticon Sensei, pediatrik grup için özel olarak tasarlanmış yeni işitme cihazları ailesidir. En gelişmiş Inium platformunda üretilen Sensei, devrim niteliğinde odyolojik özellikleri sağlam bir tasarımla birleştiriyor.

Sensei SP / Sensei Pro SP

Sensei SP / Sensei Pro SP

Sensei Super Power (BTE 13) yeni pediatrik ürünümüzdür ve Sensei ürün grubumuzu tamamlamaktadır

Yardımcı Aksesuarlar

Yardımcı Aksesuarlar

Oticon yardımcı aksesuarlar