Hakkımızda

Hakkımızda

1980 yılında Ayşe Nermin Erden tarafından kurulan SELİS İŞİTME MERKEZİ o tarihten bu yana işitme cihazı sektöründe faaliyet göstermekte olup, hizmet verdiği sektörün sağlık olması nedeniyle, ticari kaygılardan önce yardım bekleyen insanları ve onlara verilen servisi her zaman ön planda tutmuş ve bugüne kadar bu amacın dışına çıkmadan da devam etmiştir. 

Selis’in çalışma sistemi, sadece işitme cihazının satılması ile sınırlı değildir, aksine  kişiye uygun cihazın seçimi, satılan cihazın doğru uygulanması, işitme cihazından en yüksek verimi sağlama, bakım / servisin en kısa sürede ve eksiksiz olarak yapılması olarak bir bütündür. 

Selis’in ürün yelpazesinde üstün Danimarka teknolojisi ile üretilmiş Oticon, Widex, Resound marka kulak arkası, kulak içi, kanal içi işitme cihazları bulunmaktadır. Tüm işitme cihazları, son derece iyi eğitilmiş kadrosu sayesinde, hastanın odyolojik verileri titizlikle değerlendirildikten sonra seçilmekte ve uygulaması yapılmaktadır. Dolayısıyla, işitme cihazı kullanan kişinin “kalıbından piline” kadar maksimum performansı alabilmesi sağlanmaktadır.

SELİS İŞİTME MERKEZİ, İŞİTME PROFESYONELLERİ DERNEĞİ KURUCU ÜYESİDİR.