More

More

Oticon More

Oticon More; göze batmayan sade bir tasarıma sahip, şarj edilebilir bir model olup, çevredeki tüm seslere erişim sunar.

 

Beynimizi desteklemek için tasarlanmış bir işitme cihazı

Son 25 yılda işitme kaybı yaşayıp işitme cihazı kullanmayan kişilerde demans riskinin daha yüksek olduğu yapılan çalışmalarla ortaya konmuştur. Aynı zamanda bilim, kulaklarımızda değil beynimizle işittiğimizi söylemektedir. Bu nedenle işitsel olarak beynimizi destekleyen bir işitme cihazı kullanmak oldukça önem kazanmaktadır.

BrainHearing Teknolojisi

BrainHearing teknolojisine sahip Oticon More, beyne sesi daha iyi anlamak için ihtiyaç duyduğu bilgileri daha fazla verir, böylelikle daha az çabayla konuşmaları daha iyi anlama ve hatırlama becerinizde destek olur.

Kaçırılmaması Gereken Sesleri Duyun

BrainHearing teknolojisine sahip Oticon More, işitme cihazı deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Çip üzerine gömülü Derin Sinir Ağı(DNN) dünyanın ilk işitme cihazıdır. DNN, beyninize ilgili seslerin karmaşık ayrıntılarını deşifre etmek için ihtiyaç duyduğu daha fazla bilgiyi vermek üzere 12 milyon gerçek hayat sesi üzerinde eğitilmiştir.

Bağlantı

iPhone®, iPad®, iPod touch® ve Android™ cihazlardan doğrudan ses akışını destekler.*

*Oticon More ürün ailesine doğrudan ses akışı için, Android cihazların, Audio Streaming from Hearing Aids (ASHA) özelliğini desteklemeleri gerekir

 

Şarj Edilebilirlik


Yeni Oticon More miniRITE R, yalnızca üç saatlik şarjın ardından akış dahil ** tam gün pil ömrü sağlayan, göze çarpmayan, lityum iyon tabanlı şarj edilebilir bir işitme cihazıdır. Daha fazla rahatlık için daha az çaba ve endişesiz şarj edilebilirlik ile çeşitli ortamlarda daha iyi işitme ve konuşmayı anlamaya destek olur. 

  • Tek kullanımlık pil olmaması, daha az güçlük ve atık anlamına gelir

  • Altı saatlik ek güç için 30 dakikalık hızlı şarj

** Lityum iyon performansı işitme kaybına, yaşam tarzına ve yayın akışına göre değişir.