Unique

Unique

İŞİTMEDE YENİ UFUKLAR

WIDEX UNIQUE™ bir işitme cihazı ile duyabileceklerinizin limitlerini zorlar. Daha yüksek ve daha yumuşak sesler. Daha fazla diyalog. Aslında, etrafınızdaki önemli tüm detaylar.
  

HAYATI DAHA GENİŞ YAŞAYIN 

UNIQUE’i diğer işitme cihazlarından daha iyi yapan şey nedir?
 
  • Daha geniş bir ses resmi - bu sebeple yumuşak ve yüksek sesleri konforlu bir şekilde duyarsınız.
  • En İyi Rüzgar Sesi Azalatma Sistemi ile rüzgarlı ortamlarda bile konuşmaları duyabilirsiniz.
  • Dinleme ortamınızı otomatik olarak tespit eder. ve en doğru zamanda, en doğru yerde en doğru sesi duyduğunuzdan emin olur
 

HAYATI UNIQUE İLE KEŞFEDİN

DAHA FAZLA SES YAKALAR

UNIQUE alçaktan yüseğe, sessizden en yüksek sese ihtiyacınız olan tüm sesleri yakalar. Başka hiçbir işitme cihazı sizlere bu kadar geniş aralıkda.

SAF, TEMİZ SES

Sadece UNIQUE istenmeyen sesleri eler (mesela dolap uğultusu gibi) ve yararlı sesleri ön plana çıkarır ( mesela sessiz bir konuşmayı). Ve siz dışardayken, UNIQUE rüzgar sesini azaltır, her ne durumda olursa olsun.

HERYERDE, HERZAMAN

UNIQUE kolaylıkla sizleri içinde bulunduğunuz dinleme durumuna adapte eder. Böylelikle, gürültüyü konuşmadan ayırabilirsiniz. Ve, her koşulda mükemmel sesin tadına varabilirsiniz.
 

GÖRÜLEMEZ, DUYULABİLİR

WIDEX UNIQUE™ CIC-MICRO - takdire layık işitme cihazınız.

 
 

UNIQUE CIC MICRO

Eğer şık görünen ve mükemmel bir şekilde ses akışı sağlayan bir işitme cihazı istiyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Widex’in ultra küçük DREAM CIC MICRO işitme cihazı hiçbirşeyden taviz vermenize gerek bırakmıyor.
  
Piyasadaki en ufak cihazlardan birtanesi ve klasik CIC (kanal içi) cihazından %30 daha ufak. .

UFAK CİHAZ, HARİKA SESLER

Küçük cihaz az ses anlamına gelmez. CIC MICRO teknolojisinin göze çarpan ses kalitesine sahip olduğu kanıtlanmıştır. CIC MICRO ile restorant ve spor aktiviteleri gibi gürültülü ortamlarda yaşanan işitme sorunu artık eskide kaldı.
  
Kullanımı çok kolay, herhangi bir eklentiye de gerek yok. Uygulamadan sonra çalıştırmanız yeterli, sonrasında orada olduğunu bile unutacaksınız.İşte bu kadar basit!
 
İlk defa mı işitme cihazı kullanıyorsunuz? Kişisel Aklimatizasyon özelliği ile CIC MICRO, yeni cihaz kullanıcılarına yeni seslere kolay adapte olma imkanı sağlar.