Opn Play

Opn Play

Oticon Opn Play,

çocuk dostu işitme cihazını yeniden tanımlıyor.
 

Oticon Opn Play çocuğunuza dünyaya 360º erişme imkanı sunar ve çocuğunuzun anlamlı ses ile alakasız, rahatsız edici sesler arasında ayrım yapmasına yardımcı olur. 

OpenSound Navigator ™ teknolojimiz gürültülü ortamlarda konuşma anlayışını geliştirir ve çocuğunuzun ortamdaki birden fazla konuşmacıya erişmesini sağlayarak tesadüfi öğrenmeyi destekler. 

 

Tesadüfi öğrenme nedir?

Tesadüfi öğrenme, doğrudan öğretmekten ziyade, çocukların çevrede söylenenlere kulak misafiri olmasıyla gerçekleşen öğrenmedir. Öğrenmenin %80’inden fazlasını oluşturur.* Bu süreci desteklemek için çocukların çevrelerindeki konuşmaları net bir şekilde duymaları gerekir. İşte bunu, Oticon Opn Play mümkün kılar.

* Knoors, M., & Marschark, M. (2015). Educating deaf learners, 547-572

 

Çocuğunuza öğrenmek için daha iyi fırsatlar verin

Çocuklar çevrelerindeki dünyayı keşfetmeye meraklıdır. Bu keşiflerin bir kısmı dinleyerek gerçekleşir. Ancak, işitme kaybı olan çocukların kelimeleri öğrenmek, sosyal ve dil becerilerini geliştirmek için daha fazla yardıma ihtiyacı vardır. Ne kadar erken yardım alırlarsa o kadar her şey o kadar doğru ilerleyecektir. 

Öğrenme, çocuklar doğal olarak doğrudan öğreterek değil çevrelerinde söylenenleri duyduklarında görülür. Bu nedenle, çocukların konuşma sesini arka plandaki gürültüden çıkarmaları önemlidir. Oticon Opn Play, işitme kaybı olan çocuğunuzun etrafındaki seslerden anlam çıkarmak için doğru koşulları sağlar. 

 

Büyüyen çocuğunuzun değişken ihtiyaçlarıyla baş etmek kimi zaman çok zorlayıcı olabilir. Diğer çocuklarla etkileşime girebilmelerini, sosyal becerilerini geliştirmelerini ve okul hayatlarını sürdürmelerini sağlamak, üzerine gidilmesi gereken temel konulardır. Çocuğunuzun hayallerini öğrenme, ilerletme ve gerçekleştirme fırsatını geliştiren son teknoloji işitme çözümleri ile attığı her adımda onu desteklemek ve teşvik etmek önemlidir.

 

Çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Oticon Opn Play, çocuğunuzun güvenliğini ve iyiliğini tehlikeye atmadan üstün işitme sunar.

 

Sağlamlık

Çocukların aktif yaşamları ve güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

 

Kurcalamaya dayanıklı pil kapağı

Pili meraklı parmaklardan uzak tutmaya yardımcı olur.

 

IP68 Sertifikalı

Neme ve değişken sıcaklıklara dayanacak şekilde toza ve suya dayanıklılık sağlar.

 

Alerjen içermez

Ftalatlar dahil, 200’den fazla potansiyel zararlı madde içermez. Ayrıca, biyouyumlu boya ile boyanmış ve tamamen hipoalerjeniktir.

 

İçinizin rahat olması için LED ışık

Ebeveynlere ve öğretmenlere, pilin doğru çalıştığını görsel olarak onaylar.

 

 

Yüksek Performanslı Bir Ürün Ailesi

Siz ve çocuğunuz dört farklı stil ve 12 renk arasından seçim yapabilirsiniz.* Eğlenceli bir dekoratif çıkartma koleksiyonu mevcuttur, böylece çocuğunuz işitme cihazlarına kendi kişiliğini ekleyebilir. 

Tüm Opn Play modelleri çocuğunuzun dünyasını açmak ve çocuğunuza eşsiz bir destek vermek için tasarlanmıştır.

 

* Lütfen mevcut renkler için iletişime geçin.