Yüksel Güçlü İşitme Cihazınız

 

Eğer ağır ve çok ileri derecede işitme kaybınız var ise, işitme cihazınızın mutlaka güçlü olması gerekmektedir. Ancak, güç tek başına kaliteli ses sağlamada yeterli değildir.

Widex’in yeni ürünü Fashion Power, sizlere mevcut olan en ileri teknolojiden bekleyebileceğiniz mükemmel ses kalitesini sunarken herhangi bir dinleme anında da size yardım edecek güce sahiptir.

Fashion Power ile daha zengin seslerin keyfine herhangi bir bozulma olmadan varabilir ve çevrenizden daha fazla detay duyabilirsiniz. Ve en gürültülü ortamlarda bile konuşmalarınızdan keyif alabilirsiniz. Bunların hepsı doğal, gerçek yaşam sesleri ile.

Kullanımı Kolay

 

FASHION POWER sizler için kullanımı kolay olarak tasarlanmıştır. Bozulmaz teknolojisi , işitme cihazınız, dinlenirken size sesleri dinlemeye odaklanma imkanı sunar. 

Ancak böyle bir güç, çok pil tüketmez mi? Aslında, hayır! Fashion Power’ın sahip olduğu PowerSaver özelliği size cihazınızın pilini değiştirmeden daha uzun süre için dinleme keyfini sürme imkanı sunar.

Yani, herhangi bir sıkıntı yaşamadan işitmeye devam edebiirsiniz.

Bağlantıda Kalmasını Sağlamak Kolay

Eğer telefonda konuşmak ya da televizyon izlemek istiyorsanız, Fashion Power ile bunlar da çok kolay.

Bu cihaz Dex yardımcı cihazlarımız ile birlikte kusursuz çalışır ve herhangi bir yankı yada gecikme yaşamadan direkt olarak sesleri işitme cihazınızdan alabilirsiniz.