LiNX Quattro

LiNX Quattro

ReSound LiNX Quattro

Dünyada ilk defa tüm mobil cihazlarla doğrudan ses aktarımı. ReSound LiNX Quattro ile hayata daha fazla bağlanın...
 
Dünyanın her yerinden kesintisiz destek ve kişiselleştirme seçeneği ile sizlerle...
 

Zengin Deneyim

ReSound LiNX Quattro ile geliştirilmiş netlik ve seslerin dolgunluğu sayesinde, favori ortamlarınız daha da zenginleşir. Sonuç mükemmel bir ses kalitesi.

Geniş Aralık Sesler

Artık ReSound LiNX Quattro ile mükemmel ses deneyiminizde neredeyse hiç sınır yoktur ve daha ince detaylarda duyabilirsiniz. Hem alçak hem de yüksek perdeli sesler daha doğal ve toktur. Daha yüksek frekanslı sesler rahat, keskin ve bozulmadan iletilir. Kuşların cıvıltısı çocukların kahkaha sesleri gibi sesler ve müzikteki notalar artık daha erişilebilir ve keyifli.
 

Daha Fazla Ses, Etki ve Ritim 

İşe giderken telefonunuza cevap verdiğinizde, evde televizyon izlerken ve şehri gezerken tam zamanlı olarak tüm sesleri duyar ve daha fazla harekete geçersiniz.
ReSound LiNX Quattro, herhangi bir ses kaynağını daha net, daha dolgun, daha zengin duymanızı sağlar. Notaların ve seslerin en ince ayrıntısına kadar tadını çıkarabilirsiniz.

Telefonda Güvende Hissedin

Artık telefon aramalarını daha net bir şekilde yapabilirsiniz. Araştırmalar, gelen aramaların normal bir telefon görüşmesiyle doğrudan işitme cihazlarınıza aktarıldığındaki ses ile karşılaştırıldığında, görüşmelerinizin % 50’sini daha fazla anlayabileceğinizi göstermektedir.
 

Gelişmiş Şarj Edilebilirlik Çözümü

Tamamen yalıtımlı bir lityum iyon pil, küçük, farklı boyutlarda ve uzun ömürlü bataryasıyla, herhangi bir pil ile uğraşmak zorunda kalmadan bir günden fazla süren güce sahip olursunuz.
  • 3 saat şarj –   30 saat kullanım
  • 1 saat şarj –   16 saat kullanım
  • 30 dk şarj –   8 saat kullanım