LiNX 3D

LiNX 3D

ReSound LiNX 3D ile gürültülü konuşmayı belirlemede ve etrafınızdaki sesleri daha fazla duyabilmeniz daha iyi olacak. Kablosuz kulaklıklar gibi işitme cihazlarınızı kullanabilirsiniz ve nerede olursanız olun işitme cihazlarınız üzerinde yepyeni bir kontrol boyutu elde edersiniz.

Olabileceğini düşündüğünden daha fazla şey duy. 

İşitme cihazlarınızı akıllı telefonunuza bağlayan  ReSound Smart 3D uygulaması, ses seviyesini artırıp azalmanıza veya bulunduğunuz yer için akıllı telefonunuzdan tasarlanmış bir ayar seçmenize olanak tanır. İşitme cihazlarınızı istediğiniz şekilde gerçekleştirmek için sesinizi kişiselleştirebilirsiniz. 

Telefonunuzdan işitme cihazlarınızı kontrol etmek onları daha da gizli tutmanızı sağlar. İşitme cihazınıza erişip herkese açık olarak dokunmanız gerekmez. 

İlk uygulamanın daima klinikte gerçekleşmesine rağmen, işitme uzmanınız, nerede olursanız olun, dijital işitme cihazınızdaki ayarları güncelleyebilir. 

ReSound Smart 3D uygulaması, yaşadığınız işitme zorluklarını anında paylaşmanıza izin verir. 

Bu sayede işitme uzmanınız, işitme cihazınızı geribildiriminiz sonrasında olabildiğince hızlı şekilde ayarlayabilecektir.