Enzo 3D

Enzo 3D

Şiddetli işitme kaybı olanlar için üretilen en yeni ReSound işitme cihazından daha net ve daha canlı ses kalitesi elde edin. ReSound Enzo 3D işitme cihazı günlük duyma ve duyduklarınızı anlama işlevinizi kolaylaştırır.

Her Gün Daha Net Duyun!

Şiddetli işitme kaybı olanlar için üretilen en yeni ReSound işitme cihazından daha net ve daha canlı ses kalitesi elde edin. ReSound Enzo 3D işitme cihazı günlük duyma ve duyduklarınızı anlama işlevinizi kolaylaştırır. ReSound’un geliştirdiği Binaural Directionality III (çift kulak yönlülük) ve Spatial Sense (Mekansal algı) teknolojileri; sesin hangi yönden geldiğinin önemi olmadan, sesin daha iyi duyulmasına yardımcı olur, çevrenizdeki tüm seslerden haberdar olmanızı sağlar.

Gürültülü Ortamda Konuşmaları Daha Net ve Anlaşılır İşitin

  • Etrafınızdaki sesler %60 daha net.
  • Gürültüde konuşmayı anlama %60 daha fazla.

Şiddetli İşitme Kaybı Olanlar İçin En Küçük İşitme Cihazı

ReSound ENZO 3D, şiddetli işitme kaybı olan kişiler için mevcut en küçük işitme cihazıdır. İki tane kulak arkası stili ve geniş bir renk yelpazesi ile geliyor. Her bir bileşen iSolate nanotech teknolojisi ile, cihazınızı su, toz ve kirden koruyan ultra ince bir kalkan ile kaplanmıştır.

Kontrol ve Destek Her Zaman Yanınızda

Yeni ReSound Smart 3D uygulaması sesi kontrol etmenizi ve bas, orta ve tiz ayarını yapabilmenizi sağlar. Mevcut ayarlarınızı kolayca bir şekilde seçebilir, hatta favorilerinize ekleyebilir, kaydedebilir ve bir dahaki sefere aynı ayarlara geçmek için tekrar bunu seçebilirsiniz.

Tıpkı Kablosuz Stereo Kulaklıklar Gibi Bağlanılabilirlik

ReSound ENZO 3D, işitme cihazlarınızı kablosuz kulaklıklara dönüştürerek telefonla konuşmanızı kolaylaştırır. Gürültülü bir ortamda bile, dikkat çekici netlikle duyarsınız. En sevdiğiniz videoyu izleyerek, müzik dinlerken veya telefonda konuşurken, ReSound ENZO 3D sesi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarmanızı sağlar.